PAR MUMS

Jau vairāk nekā 70 gadus Afibel piedāvā modi, kas radīta visām ķermeņa formām.

Elegantu tērpu klāsts ar krāsainām apdrukām un izsmalcinātām detaļām, kas darināti no kvalitatīviem audumiem, lai derētu un glaimotu katrai figūrai. Jo Afibel mode ir radīta katrai figūrai.

MŪSU VĒSTURE

Afibel ir 1954. gadā dibināta franču kompānija, kas jau sākotnēji ir nodarbojusies ar sieviešu plus izmēru gatavo apģērbu tirdzniecību. Jau vairāk nekā 70 gadus Afibel atbalsta visas sievietes, palīdzot viņām justies skaistām un pārliecinātām,  ar sievišķīgu un iekļaujošu modi.

Tā kā esam franču kompānija, tad lielākā daļa mūsu biznesa aktivitāšu, sākot no dizainu radīšanas un beidzot ar preču noliktavām, atrodas Francijas ziemeļos.

Mūsu kompānija ir pārstāvēta ne tikai Latvijā, bet arī Lielbritānijā, Igaunijā, Polijā un Slovēnijā. Afibel preces iegādājās jau vairāki miljoni uzticamu klientu.

2024. GADĀ MĒS ATZĪMEJAM SAVU 70. JUBILEJU!

70 gadu garumā mēs esam atbalstījuši visas sievietes, radot apģērbu, kas katru dienu uzbur smaidu viņu sejās.

Jau 70 gadus mēs radām sievišķīgu un iekļaujošu modi ikkatrai sievietei, katrai figūrai un vienmēr ideāli pieguļošā piegriezumā un izsmalcinātās detaļās.

Mēs Tevi novērtējam un vairāk par visu mēs vēlamies šo jubileju svinēt kopā ar Tevi.

Afibel 70 gadu svinības kopā ar visām sievietēm!

MŪSU  MISIJA

MODE  KATRAI  FIGŪRAI

Jau vairāk nekā 70 gadus Afibel misija ir saglabājusies nemainīga:

1

Radīt ideāli pieguļošu modi
visām ķermeņa formām
no izmēra 34 līdz 64.

2

Sniegt Tev labāko padomu un modes ieteikumus Tava unikālā individuālā stila veidošanai.

3

Tava dabiskā skaistuma izcelšanai un pārliecības stiprināšanai ar elegantiem un krāsainiem dizainiem un augstas kvalitātes audumiem.

MŪSU  APŅEMŠANĀS

AFIBEL garantē IEKĻAUJOŠU un ILGTSPĒJĪGU MODI

IEKĻAUTĪBA

Mūsu komandas ik dienu strādā, lai nodrošinātu sievietēm pašizpausmes iespējas ar elegantu un mūsdienīgu apģērbu, neatkarīgi no auguma formas, sākot no izmēra 34 līdz izmēram 64.

Mēs atbalstām tādas oficiālas labdarības organizācijas kā Dress for Success Greater London, kas atbalsta sievietes profesionālā darba vidē, nodrošinot ar profesionālu darba apģērbu un stila konsultācijām, darba interviju treniņiem un pastāvīgu atbalstu. Mums rūp arī citas lietas: Rozā oktobra laikā mūsu darbinieki ziedoja savas matu cirtas parūku izgatavošanai, atbalstot franču asociāciju Fake Hair Don’t Care.

ILGTSPĒJĪGĀKA MODE

Mēs apzināmies apkārtējās vides radītos izaicinājumus, tāpēc esam apņēmušies piedāvāt augstas kvalitātes modi, kas ir ilgtspējīgāka un dabai draudzīgāka. 

Mēs dodam priekšroku modei, kas izgatavota no otrreizēji pārstrādātām šķiedrām (piemēram, otrreizēji pārstrādāta poliestera). 

Mēs organizējam ražošanu pēc iespējas tuvāk saviem klientiem: lielākā daļa mūsu preču ir ražotas Eiropā (20% mūsu preču ir ražotas Francijā, turklāt mēs cenšamies organizēt ražošanas procesus ne tālāk par 3000 km).

Mēs izvēlamies otrreizēji pārstrādājamus un pārstrādātus materiālus, izvēloties mūsu preču un sūtījumu iepakojumu (mūsu sūtījumu iepakojums sastāv no 60% otrreizēji pārstrādātu materiālu).