Pasūtīšanas info

PASŪTĪŠANA
Pa tālruni: 646 85 049
Mēs gaidām Tavus zvanus: darba dienās no 9.00 līdz 18.00, sestdienās no 9.00 līdz 16.00. Svētku dienās darba laiks var tikt mainīts. Raksti jerkurā laikā uz info@afibel.lv un veic pirkumus interneta veikalā.

Papīra kataloga preces Tu vari pasūtīt arī pasūtījumu formā

Pa e-pastu: info@afibel.lv

Mājas lapā internetā: www.afibel.lv

Pa pastu: aizpildi, lūdzu, pasūtījuma veidlapu un nosūti mums uz adresi:
MyStore OÜ / Afibel, A/K 40, Rīga LV-1044


CENA UN TĀS APMAKSAS KĀRTĪBA
Afibel katalogā cenas norādītas eiro un ietver sevī spēkā esošo apgrozījuma nodokli. Ja pasūtījumā ietilpst preces, kuras Pasūtītājam tiek nogādātas pa pastu, tad, neatkarīgi no faktiski piegādājamo sūtījumu daudzuma, pasūtīto preču vērtībai tiek pieskaitīta vienreizēja maksa par pasta pakalpojumiem, kurā iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. Maksa par pasta pakalpojumiem ir 5,50 €. Par pasta pakalpojumiem jāmaksā, saņemot preci.

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
JAUNUMS! – Preces piegāde Omnivas pakomātā (5,50 €)
Pakas izmēri nedrīkst pārsniegt 39x38x64 cm. Ja pakas izmēri pārsniedz 39x38x64 cm, tad paka tiks nodota adresātam tuvākajā pasta nodaļā. Pakomātu atrašanās vietas: www.omniva.lv/privats/adreses.
Pasūtītājs tiks informēts par pakas pienākšanu un atrašanās vietu ar SMS īsziņas vai e-pasta vēstules palīdzību, kurā būs norādīts skapīša atvēršanai nepieciešamais durvju kods, pakas atgriešanas kods, pakas saglabāšanas laiks. Ierakstiet skapīša durvju kodu, samaksājiet par pasūtījumu ar maksājumu karti un saņemiet paku no skapīša. Pakomāti ir pieejami 24 h. Pakas uzglabāšanas laiks ir 7 dienas.
Saņemot pasūtījumu Omnivas pakomātā, vienīgais iespējamais samaksas veids ir pēcmaksa.
Preces piegāde Latvijas Pasta nodaļā (5,50 €)
Padomā, kura vieta Tev ir vispiemērotākā, lai saņemtu sūtījumu un saņem to tur! Vai tā būtu tuvākā pasta nodaļa Tavai mājai vai vasaras mājai, darba vietai vai par tirdzniecības cantrā, kurā Tu iepērcies ikdienā. Noteikti uzrādi savos datos mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu, jo kad Tavs pasūtījums būs pasta nodaļā, Tu saņemsi sms un/vai e-pasta paziņojumu. Preces saņemšanai neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.
Lūdzu, ievēro, ka sūtījumu vēlams izņemt tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Ja sūtījums netiek izņemts 10 dienu laikā, tiks aprēķināta maksa par pasūtījuma glabāšanu – 0,50 € par katru dienu, neskaitot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Pasūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta sūtījumu izsniegšanas vietā.

ATTEIKUMS NO PASŪTĪJUMA
Afibel ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma, kurš noslēgts uz pasūtījuma pamata, ja preces piegāde nav iespējama, tai skaitā, ja Afibel ir beigušies attiecīgās preces krājumi. Pasūtītājam par šādu gadījumu pie pirmās iespējas tiek sūtīts paziņojums uz norādīto elektronisko pastu. Tādā gadījumā Pasūtītāja samaksāto priekšapmaksu Afibel atmaksā nekavējoties, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā, Pasūtītāja norādītajā bankas kontā.

PASŪTĪJUMA IZPILDE
Vidējais pasūtījuma izpildes termiņš parasti ir 2 nedēļas. Ja preces vairs nav noliktavā, tad AFIBEL atsevišķi paziņos par to Pasūtītājam uz norādīto e-pasta adresi. Ja Pasūtītājs par preces piegādes vietu izvēlas Latvijas Pasta nodaļu, tad Pasūtītājs saņem pasta paziņojumu par preces saņemšanu. Sūtījums jāizņem tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Ja sūtījums 10 dienu laikā netiks izņemts, tiks uzskaitīta maksa par sūtījuma glabāšanu – 50 centi par katru dienu, izņemot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Sūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, sākot ar tās saņemšanas dienu pasta nodaļā.

PRECES ATGRIEŠANAS UN APMAIŅAS KĀRTĪBA
Pasūtītā apģērba vai apavu izmēra neatbilstības gadījumā Pasūtītājam ir tiesības pasūtīto apģērbu vai apavus apmainīt pret tā paša preču artikula un tās pašas krāsas piemērotu izmēru. Pasta pakalpojumi par preces apmainīšanu Pasūtītājam ir bez maksas. Apmainīšanas iespēja neattiecas uz veļu.
Atgriešanas gadījumā aizpildi atgriešanas lapu. Ja sūtījumu saņēmi pasta nodaļā, tad preču atgriešana jāveic pasta nodaļā. Ja sūtījumu saņēmi Omnivas pakomātā, tad preču atgriešanas gadījumā pakomāta ekrānā ievadi atgriešanas kodu, ko saņēmi īsziņā vai e-pasta vēstulē. Ievadi atgriešanas kodu, izvēlies sūtījuma izmēru un uzlīmē izdrukāto adrešu karti uz sūtījuma iepakojuma. Gadījumā, ja pie pakomāta neizdrukājas adrešu karte (uzlīme) un esat pārliecinājies, ka adrešu karte nav izdrukājusies novēloti, kā arī nav pielipusi pie adrešu karšu printera, tas liecina, ka pakomātā ir beidzies uzlīmju papīrs, un kurjers to tuvākajā laikā nomainīs. Skapītī droši var ievietot arī sūtījumu bez adrešu kartes, jo sistēmā automātiski saglabājas Jūsu norādītie dati, un kurjers, apkalpojot pakomātu, uzlīmēs adrešu karti. Sūtījumu vari atgriezt jebkurā Omnivas pakomātā pēc savas izvēles. Pakomāti ir pieejami 24 h.
Atpakaļ nosūtītās preces var tikt izmantotas tikai iepazīstināšanas vai testēšanas nolūkiem. Gadījumā, ja preces tiek atsūtītas atpakaļ sabojātas, nolietotas vai nekārtīgas, Pārdevējam ir tiesības pieprasīt kompensāciju no Pircēja saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Par Pasūtītāja atteikšanos tiek uzskatīta arī savlaicīga preces atgriešana bez atgriešanas veidlapas. Naudu par atdoto preci Afibel pārskaitīs uz Pasūtītāja norādīto bankas kontu 30 dienu laikā no preces aizsūtīšanas atpakaļ. Pasta izdevumi tiek atgriezti gadījumā, ja tiek atgrieztas visas preces, kas tika norādītas vienā pasūtījumā. Ja klients atgriež visas vienā pasūtījumā pasūtītās preces atpakaļ, nevienu no precēm neizpērkot, klientam būs jāapmaksā atgriešanas pasta izdevumi 5,50 €. Pasta pakalpojumu izdevumu atmaksu Afibel pārskaitīs kopā ar pēdējās atgrieztās preces summas pārskaitījumu no Afibel. Gadījumā, ja klientam ir parāds Afibel, maksa par pasta izdevumiem netiek atgriezta, bet tiek ieskaitīta klienta parādu kontā. Afibel ir tiesības izdarīt atdodamās summas pārrēķinu, balstoties uz Afibel prasību uz citu pasūtījuma pamata. Nevar atdot: audumus un paklājus, aizkarus, pēc Pasūtītāja norādītajiem izmēriem nogrieztas aizkaru stangas; veļu; CD un datorspēles, ja iesaiņojums ticis atvērts; kosmētiku un intīmpreces. Visas preces, kuras nogrieztas pēc izmēra vai kuras nav iespējams atdot to īpašību dēļ, ātri bojājošās preces vai preces, kurām beidzies lietošanas termiņš, atdot atpakaļ nav iespējams. Lūdzu, pārbaudi, pirms preces atgriešanas atpakaļ, lai visas daļas tiktu pievienotas (arī lietošanas instrukcija, noņemamas detaļas un preču pavadzīme). Pārtraucot pirkšanas-pārdošanas līgumu, Pasūtītājam ir tiesības pārtraukt arī Kredīta līgumu, kas noslēgts pirkuma finansēšanai. Kredīta līgums skaitās automātiski pārtraukts, ja tiek pārtraukts pirkšanas-pārdošanas līgums. Afibel apņemas nekavējoties paziņot kreditoram par līguma pārtraukšanu. Afibel atbild par visiem preču trūkumiem saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu. Pasūtāmo preču pavadzīmi obligāti jāsaglabā, jo tas ir dokuments, kas apstiprina pirkumu un garantija ir spēkā tikai tad, ja Tev ir saglabājusies rēķins-pavadzīme. Defektu esamības gadījumā Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt preces bezmaksas remontu.
Ja trūkumu neizdodas novērst arī ar atkārtotu remontu, Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt apmainīt preci; ja preci nav iespējams apmainīt, pasūtītājs var atteikties no Līguma. Afibel neatbild par defektiem, kuri radušies pēc preces nodošanas Pasūtītājam, kā arī par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana vai parasts nolietojums. Vairāk informācijas iegūsi pa tālruni 646 85 049.

APMAKSA AR KREDĪTU
Kopā ar Holm Bank Latvia mēs piedāvājam Tev iespēju izmantot kredītu preču, kas pasūtītas pēc mūsu kataloga, apmaksai, tādējādi Tu vari veikt nomaksas pirkumu. Šajā gadījumā Holm Bank Latvia noslēgs ar Tevi kredīta līgumu, Tev būs jāmaksā Holm Bank Latvia kredīta summa Tavā izvēlētajā laika posmā.
Pirkt preci uz nomaksu var tikai mūsu pilngadīgie klienti. Veicot pasūtījumu Tev jānorāda savs personas kods, jāsniedz mums informācija par savu darba vietu, amatu, darba stāžu, kopējiem ienakumiem (netto), esošiem kredītsaistību maksājumiem mēnesī un vēlamo maksājumu skaitu. Ja Tavs kredīta pieteikums tiks apmierināts, Tev par to paziņos 7 darba dienu laikā.
Izvērtējot kredīta pieprasījumu, pirms kredīta izsniegšanas Holm Bank Latvia izvērtē Tavu maksātspēju, pamatojoties uz iesniegtajiem personas datiem. Sniedzot savus personas datus, klients piekrīt savu datu apstrādei un Kreditētāja tiesībām gan saņemt datus par Kredīta ņēmēju no Trešām personām, gan nodot Kredīta ņēmēja datus Trešām personām par Kredīta ņēmēju un visām viņa saistībām – pret Kreditētāju ar mērķi izvērtēt Kredīta ņēmēja maksātspēju, vienlaicīgi ņemot vērā arī Kredīta ņēmēja uzņemtās saistības pret citiem kreditoriem, veidot Kredīta ņēmēja kredītvēsturi gan par izpildītajām, gan par neizpildītajām saistībām, iekļaujot datus parādnieku reģistros, nodrošināt citiem Kredīta ņēmēja kreditoriem viņu tiesību aizsardzības interesēs iepazīties ar Kredīta ņēmēja pilnīgu kredītinformāciju. No tā ir atkarīga Tev piešķirtā kredīta summa.

KREDĪTA SUMMA
Parasti kredīts, ko Tu vari saņemt mūsu preču apmaksai, ir ierobežots, un tas ir līdz 1500 €, turklāt kredīta minimālā summa (t.i. minimālā preces cena, kuru var apmaksāt, izmantojot kredītu) ir 35 €. Ikmēneša maksājums nedrīkst būt mazāks par 7 €. Prece, kuras cena pārsniedz 1500 €, var tikt nopirkta uz kredīta, atkarībā no klienta maksātspējas. Holm Bank Latvia patur sev tiesības izvērtēt klienta maksātspēju.

KREDĪTA PROCENTI
Nominālā procentu likme gadā ir 25%. Sakarā ar kredīta piešķiršanu citu izdevumu nav. Maksājumu mēnesī, pieņemot, ka prece iegādāta bez pirmās iemaksas, aizdevuma termiņš 24 mēneši. Gada procentu likme (atbilstoši LR MK noteikumiem Nr. 1219 "Noteikumi par patērētāju kreditēšanas līgumu") sastāda no 49.85 % -59.33 %.
Aprēķina paraugs 12 mēnešu termiņam: maksājumu skaits = nomaksas termiņš mēnešos
kredīta kopējā summa = kredīta summa x 25 ÷ 12 ÷ 100 x maksājumu skaits
ikmēneša maksājuma summa = kopējā kredīta summa ÷ maksājumu skaits

KREDĪTA ATGRIEŠANA
Maksājumu daudzumu kredīta atgriešanai Tu vari izvēlēties pati/-s, izmantojot maksimāli 24 mēnešu periodu kredīta dzēšanai. Tu vari izvēlēties starp 3,6,9,12,15,18,21,24 mēnešu maksājumu periodiem (= maksājumu daudzums).
Ar preci Tu saņemsi maksājuma grafiku kredīta dzēšanai. Pasta pakalpojumi tiek atmaksāti pastā, saņemot preci. Visi maksājumi tiek iemaksāti grafikā norādītajos datumos uz Holm Bank Latvia kontu. Pērkot preci kredītā, Tu nevari norēķināties par precēm, izmantojot dzimšanas dienu atlaižu kuponus.
Ja Tu atgriez daļu no precem, Tev tiks izsūtīts jauns maksājuma grafiks par atlikušām precēm.

ATRUNAS NO KREDĪTLĪGUMA
Tev ir tiesības 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas atteikties no kredītlīguma. Atteikšanās no kredītlīguma nenozīmē atteikšanos no pirkuma līguma. Tāpēc šajā gadījumā, Tev tomēr ir pienākums 14 dienu laikā apmaksāt kompānijai Holm Bank Latvia pirkuma summu, ko esi saņēmusi/-is kredītā kā arī kredīta procentus par kredīta izmantošanas periodu. Tev ir tiesības pirms termiņa pilnībā vai daļēji atgriezt kredītu. Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!
Kreditora dati: Holm Bank Latvia SIA, VRN 54103053771, Pils iela 16, Alūksne, LV-4301

PERSONAS DATU APSTRĀDES NOTEIKUMI >>